Anmälningslista

Näringslivsträff hos North Castle

Det är för närvarande 118 personer som anmält sig.

Yorsalem Kibrom
Aktiebolaget Forserums Verktygsindustri
Michelle Chau Özdemir
Richard Fagerstrand
Torbjörn Andersson
ALMI Företagspartner
Therese Carlbrandt
Baks & Co
Viktor Mattson
Beko Nordic AB
Johan Palmér
Bodafors Industrier
Dan Wareborn
Bonnier News Sales
Emma Bengtsson
BordBirger
Kent Larsson
Byggnadsfirma Lundberg & Carlsson
Simon Granlinger
CEOS Fritzoe
Marina Skiöld
Danske Bank
Irena Holmer
Rebecca Ljunggren
E-motions
Anna Elmeke
Jeff Ström
Joakim Karlsson
Lina Johansson
Eksjö Stadshotell
Suzanne Jonsson
Eldon Installation
Ulf Rostedt
Elumatec Skandinavien AB
Lars-Göran Spjuth
Falck Sverige AB
Andreas Göth
Anna Rostedt
Famos Scandinavia AB
Patrick Peterson
Öje Peterson
Flokk
Anders Widell
Carl Friman
Gnisterhed - Ledarskap och utveckling AB
Magnus Gnisterhed
Hagalunds Form AB
Kerstin Jonsson
Handelsbanken
Christina Blomstrand
Peter Fråhn
Hedin Bil AB
Nicklas Nilsson
Helén & Martin Häst & Jäst AB
Martin Rofors
Homeline/InterVetro AB
Gustav Raymondson
Johannes Raymondsson
Jon Peterson
Raymond Peterson
Hotell Högland
Eldar Dervisic
Maria Linder
Höglands Logistik
Katarina Wetterholm
Intersport centrallager
Joakim Nielsen
Martin Tellbom
Patric Eriksson
Zimon Zinkell
JSC it-partner
Niklas Swanberg
Petter Jacobs
Junet AB
Erik Kaloczy
Kronobergs Saneringsteknik AB
Christoffer Darell
Per Vento Eckerberg
Ledarstegen AB
Ingemar Rygert
Light By Sweden
Christian Rejnevik
David Nord
Emil Hörstrand
Filip Boman
Lingmerths Group AB
Sven-Ove Gunnarsson
Lingmerths Resebyrå
Karolina Wänndahl
Loritas Redovisning
Anders Adolfsson
Lorita Olsson
Mr CAP
Jesper Bråtenholme
Natalie Holmström
Terese Bråtenholme
Nodum Revision
Emil Mattisson
Emma Leander
Lina Hedqvist
Uno Claesson
North Castle AB
Cicci Milton
Jonas Netterström
Nässjö Affärsverk
Heléne Axelsson
Nässjö Begravning & Juridik
Johan Ek
Nässjö Biltvätt
Bengt Johansson
Lena Johansson
Nässjö Bowlingcenter
Lotta Runström
Åsa Storme
Nässjö Fastighets Aktiebolag
Henric Pitts Axeheim
Nässjö kommun
Helena Petersson
Josefine Wahlström
Malena Tovesson
Nässjö Lärcenter
Carla Habib
Helen Tarenius
Tommy Gustafsson
Nässjö Näringsliv AB
Amelie Bergman
Claes Johansson
Erik Nygårds
Ralph Torgesson Konsult och Fastighet
Hans Tarenius
Schenker Logistics
Oskar Samuelsson
Shift Electric Mobility AB
Filiph Alm
Ida Torstensson
Simonsson Verktygsteknik
Martin Simonsson
Tommy Simonsson
Skill Scandinavia AB
Anna Ljungkvist
Smarttech Energy
Emmie Särenborg
Gustav Särenborg
Håkan Särenborg
Jesper Cimen
SML Fastigheter
Emelie Strandh
Jimmy Bele Palm
Martin Axeheim
SML Fastigheter i Nässjö AB
Martin Svensson
Stella Rekrytering & Ledarskap AB
Daniel Segerfeldt
Ellen Jacobs
Swedbank
Andreas Jogenfors
Maria Daoud
Swedbank AB
Max Hermansen
Textilhuset
Robert Zeer
Wesslau Söderqvist Advokatbyrå
Björn Lind
Work System
Ebba Schoultz
Edwin Kallner
Emil Cajfeldt
Johan Hansson
Jonas Hallenborg
Ted Larsson
Viktor Josefsson
Zebastian Karlsson
Ytterligare 2 personer har anmält sig men valt att inte visa sitt namn.