Resurspersoner

Inom OneDoor har vi samlat ett antal resurspersoner som kan komma dig väl till pass och ge dig olika möjligheter.

 

Nässjö Näringsliv AB


Claes Johansson
VD

Telefon: 0380-51 86 21, 070-673 88 73
E-post: claes.johansson@nnab.se

 


Holger Jonasson
Marknadsdirektör

Telefon: 0380-51 89 21
E-post: holger.jonasson@nnab.se

 


Marcus Wårdmark
Projektledare

Telefon: 0380-51 84 15
E-post: marcus.wardmark@nnab.se

 


Peter Johansson
Affärsutvecklare

Telefon: 0380-51 79 40
E-post: peter.johansson@nnab.se

 


Jacob Sundberg
Marknadskoordinator

Telefon: 0380-51 89 20
E-post: jacob.sundberg@nnab.se

 


Leyla Is

Leyla Is
Verksamhetsutvecklare

Telefon: 0380-51 80 55, 070-313 65 50
E-post: leyla.is@nnab.se

 

Nässjö Kommun


John Peterson
Markärenden

Teknisk Serviceförvaltning
Telefon: 0380-51 80 84
E-post: john.peterson@nassjo.se

 


Erik Almquist
Planfrågor

Miljö- och Byggkontoret
Telefon: 0380-51 84 91
E-post: erik.almquist@nassjo.se

 


Kjell Andersson
Bygglovsfrågor

Miljö- och Byggkontoret
Telefon: 0380-51 84 83
E-post: kjell.andersson@nassjo.se

 


Stina Granberg
Planering & Utveckling

Kommunledningen
Telefon: 0380-51 81 78
E-post: stina.granberg@nassjo.se

 


Helene Tarenius
Kompetensutveckling

Nässjöakademin
Telefon: 0380-55 43 00
E-post: helene.tarenius@utb.nassjo.se

 

 

Nässjö Affärsverk


Greger Phalén
Fjärrvärme, Elnät, Vatten/Avlopp, Renhållning

Telefon: 0380-51 71 01
E-post: greger.phalen@nav.se

 

 

Citynätet i Nässjö AB


Tony Hadarsson
Fibernät (Bredband)

Telefon: 0380-51 78 85
E-post: tony.hadarson@cnnab.se

 

 

Arbetsförmedlingen


Birger Karlsson
Rekrytering & Utbildning

Telefon: 0380-55 56 36
E-post: birger.karlsson@arbetsformedlingen.se